0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب کیان طب برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 

 1. «کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش به داروخانه ها، مراکز درمانی و تک فروشی انجام میشود».
 2. سوالات پیش از خرید را حتما با کارشناسان مجموعه از طریق شبکه های اجتماعی و یا تماس با مجموعه کیان طب درمیان بگذارید.
 3. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط پشتیبان کیان طب  به ثبت برسد در  غیر این صورت مورد تایید کیان طب نمیباشد.
 4. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی کیان طب از محصول باشد.
   •  تبصره 4-1: ذکر این نکته ضروریست که فروشنده نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته محصول برای خریداران نیست و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
 5. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و … دقت فرمایید، امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
   • تبصره 5-۱: بازگشت کلا (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به تعویض امکان پذیر میباشد و امکان برگشت مبلغ به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.
 6.  عدم توجه به تعداد قابل خرید نوشته شده برای هرمحصول برابر است با لغو سفارش و بلوکه شدن کامل مبلغ پرداختی شما و امکان برگشت پول به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.
 7. در صورت عدم توجه به تعداد قابل خرید برای هر محصول و ثبت سفارشات متوالی حتی به مشخصات فرد  دیگر در سامانه کیان طب قابل رهگیری  و  برابر است با لغو سفارش و  بلوکه شدن کامل مبلغ پرداختی شما و امکان برگشت پول به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.
 8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 9. کیان طب در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 10. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت کیان طب، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط  کیان طب را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 11. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات کیان طب تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه کیان طب و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کیان طب حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت کیان طب در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا کیان طب مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت کیان طب کنترل نماید.

·        در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر لطفا با ایمیل زیر در تماس باشید.

info@kiantebmed.ir

0